נעים להכיר,
אמן הגן.

האהבה לצמחים ולתחום נולדה במשתלות, עוד בימי היציאות הביתה מהצבא.

התחלתי לעבוד במשתלה, ומשם האהבה פרצה. התמקצעתי ולמדתי להכיר כל צמח וצמח על יתרונותיו וחסרונותיו. בהמשך יצאתי ללימודי הנדסאי אדריכלות נוף באורט כ"ס.

לאורך השנים יצא לי לעבוד בכמה עבודות שקשורות בתחום, תוך כדי שילוב העסק הפרטי שלי, הכל כדי ללמוד ולהתקדם בענף.

הייתי מפקח בעיריות, לימדתי גינון לימודי בביה"ס יסודי, ניהלתי את האחזקה של הגינון במכון ויצמן, בניתי מערכות השקיה במפעל ייעודי.

אבל יותר מהכל, למדתי והשקעתי בשביל להיות הכי טוב שאני מסוגל.

כיום אני מתעסק בכל מה שקשור בגינה- תכנון, עיצוב, יעוץ תכנוני ועיצוב בעזרת צמחיה, התקנת מערכות השקיה ,עבודות עפר ופיתוח, ריצוף חוץ על כל סוגיו, דקים ,בטון, התקנות דשא חי וסינטטי, עבודות חשמל, בניית פרגולות ואלמנטים מיוחדים להצלחה מכל חומר, עבודה עם חומרים ממוחזרים, עבודות חשמל ותאורת גינה.

ותק וניסיון של 17 שנים בתחום הגינון, מה שמייחד אותנו זה האהבה לצמחים ולתוצאה הסופית, הרצון לבצע כל עבודה ברמה הכי גבוהה שאפשר, בדגש על הקשבה לרצונות וצרכי הלקוח תוך מודעות לאילוצים של השטח, התאמה לתקציב רצוי ואופי הגינה.

פרוייקט חתום

פרוייקט חתום

לתיאום שיחת ייעוץ יש למלא את השדות ונחזור אליכם בהקדם:

איך זה עובד?

מחייגים לאמן הגן וקובעים פגישה

בשיחה איתכם בטלפון נבין מה השאיפות מהגינה העתידית שלכם כך ניערך לפגישה איתכם בשטח

אמן הגן מתחיל את יצירת האומנות

נערוך פגישת הכרות וייעוץ מקצועית בשטח, במטרה להכיר את הגינה, הגודל שלה ,תנאי השטח, התקציב והחזון שלכם, לאחר הצעת מחיר רלוונטית נצא לדרך

קוצרים את
הפירות

לאחר שלב התכנון נעבור לעבודה בשטח שם נשים לב לפרטים הקטנים לתוצאות אסתטית בעלת אופק פתוח

דואגים לגן
שלכם תמיד!

לאחר הקמת הגינה אנו נמשיך ללוות אותכם, תוכלו להעזר בנו בתחזוקה הגינה ליווי ובייעוץ מקצועי הכל בהתאם לצורך שלכם

למה לבחור בנו?

האהבה למקצוע התחילה דרך משתלות ועבודת הידיים, כך התחלתי להכיר כל צמח ולהתמקצע במגוון רחב של תחומים הקשורים בתכנון והקמת גינות בצורה נכונה ופרודקטיבית

ידע ונסיון למקצוע בהחלט עושות את ההבדל ומבטיחות ללקוחותינו תוצאות מרשימות ומקצועיות מעל ומעבר לציפיותיהם איתנו ניתן לתכנן ולבצע פרוייקטים בכל הרמות – מהתכנון הראשוני ועד לביצוע המלא, תוך שימוש בכל הכלים המתאימים ובכישוריו המקצועיים.

אנו באמן הגן מקפידים לעבוד עם כל לקוח כדי להבין את צרכיו ולהיות לו שותף עיצובי לפרוייקט שלו. ומעניקים שירות מקצועי,זמין וקשוב לכל שאלה או בקשה.

דילוג לתוכן